Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Pouťový zápas 2022

26. 6. 2022

Na tuto pouťovou sobotu byl naplánován mužský turnaj ve fotbale za účasti tří mužstev. Bohužel jeden tým svou účast omluvil tím že by nebyly kompletní a proto se nedostavil. Naše mužstvo tedy odehrálo netradiční zápas se Sokolem Pňovany. Netradiční bylo tím, že mělo tři třetiny po 35 minutách. Po dvou třetinách se kopaly již tradiční pokutové kopy o krále střelců. Králem penalt se stal náš hráč Radek Valena. Po odehrání  základní hrací doby byl stav zápasu 4:4 a proto museli zápas rozhodnout pokutové kopy, které vyzněli v náš prospěch. Následovalo předání pohárů za nejlepšího střelce turnaje, kterým se stal se třemi brankami Ondra Kuchár. Další cenu a to za nej brankáře dostal Brankář z Pňovan. Tím byl netradiční turnaj oficiálně ukončen.

Sestava našeho týmu : Ondra Matys, Libor Touš, Ján Krét, Ladislav Florián, Jan Peschik, Lukáš Honzík, Ondřej Kuchár, Radek Valena, Filip Tuka, Václav Tuka, Martin Tuka, Michal Steiner, David Nový, Petr Andrle

 

 

Náhledy fotografií ze složky Muži

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář